Dombåsrennet sprint:

Se resultatlistene og bilder fra pallen

I dag startet Dombåsrennet, med sprintløp i flere forskjellige klasser. Lokale skiløpere fra Dombås IL stilte sterkt.
New Articles

G10 nybegynner og yngre

NavnKlubbStart Nr.TidTillegg
Iver JordetVingelen IL310:41,13 (1-2)
Ole Sigvart MøllerDombås IL713:16,62 (2-0)
Robert NazaretianDombås IL919:55,84 (4-0)
Steinar Schärer NymoenKvikne IL411:30,22 (2-0)
Kristian RønningKvikne IL609:11,51 (1-0)
Erlend Mikkelsen StokkeTynset IF814:20,22 (0-2)
Marius AaheimDombås IL514:51,42 (2-0)

J10 nybegynner og yngre

NavnKlubbStart Nr.TidTillegg
Ane Kjellesvig DalløkkenOs IL14--
Lykke Tørset FriskOppdal IL2016:12,73 (2-1)
Vilja FuglemValldal IL1208:48,20 (0-0)
Aurora OldertrøenTynset IF1808:59,40 (0-0)
Ingrid Mjøen SolemKvikne IL1512:00,72 (2-0)
Ingeborg StaiKvikne IL1909:55,90 (0-0)
Henriette Stuedal StavheimDombås IL1612:16,10 (0-0)
Sanne SvaeVingelen IL1314:03,60 (0-0)
Stella SvaeVingelen IL1713:21,73 (2-1)
Maria Sæther-VerdeniusVingelen IL2208:37,01 (0-1)

G11

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Åsmund BekkenKvikne IL3612:34,13 (2-1)
2Emil MeåsKvikne IL3112:44,83 (3-0)
3Simen FaldetFolldal IF3713:15,25 (3-2)
4Emil OlssonTynset IF3513:22,63 (1-2)
5Marius Bjorli BjølverudDombås IL3213:40,55 (2-3)
6Even Sørhus MoenKvikne IL3314:41,27 (4-3)
7Kristian Stuedal StavheimDombås IL3415:49,310 (5-5)

J11

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Martine Alexandra Frich UlheimDombås IL4011:27,62 (1-1)
2Lone VaagenRennebu IL4112:50,23 (2-1)
3Ida Joanne OldertrøenTynset IF4214:36,07 (3-4)
4Guro VognildDombås IL4315:31,58 (5-3)
5Maja Sæther TørsetOppdal IL4418:49,84 (2-2)

G12

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Tord Mathias BergetDombås IL4809:17,62 (2-0)
2Simen Landmark JohansenVingrom IL5410:09,43 (2-1)
3Ole Einar Nøkleby BrendryenFolldal IF4710:14,52 (1-1)
4Heine FuglemValldal IL5610:28,73 (3-0)
5Arnekleiv ReinDombås IL5510:31,51 (1-0)
6Per Kristian WikVingrom IL5111:04,94 (3-1)
7Olve RønningKvikne IL5711:18,03 (2-1)
8Vemund BjørkengFolldal IF4911:37,93 (2-1)
9Caspar StaiKvikne IL5012:57,08 (4-4)
10Elias Motterud VadetDombås IL5812:58,75 (3-2)
11Emil HusomFolldal IF5313:05,63 (1-2)
12Jørn Marius MyrenValldal IL5213:17,16 (4-2)

J12

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Stine HårstadRennebu IL6709:30,61 (1-0)
2Thyra RamsemRennebu IL6410:21,70 (0-0)
3Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL6112:08,84 (2-2)
4Oda NymoenKvikne IL6613:11,16 (5-1)
5Nytrøen Synne KvittuumTynset IF6013:14,26 (2-4)
6Marit Sollid NordvangVingelen IL6313:27,68 (4-4)
7Maren Heggstad GravenVingelen IL6517:17,76 (5-1)
DNSEline Rød FeragenTynset IF62

G13

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Simen Hansæl-NergaardKvikne IL7710:26,04 (0-4)
2Magnus Tørhaug BrevadKvikne IL7211:19,34 (2-2)
3Ola BrennaDombås IL7611:21,34 (1-3)
4Kasper SvaeVingelen IL7111:31,24 (2-2)
5Bjørnar Tobro RønningenVingelen IL7512:09,28 (3-5)
6Johannes Bjorli BjølverudDombås IL7013:05,89 (5-4)
7Eivind Kjellesvig DalløkkenOs IL7413:09,89 (5-4)
8Trym RøstenRøros IL7313:53,59 (4-5)

J13

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Maja Tørhaug BrevadKvikne IL8310:09,23 (2-1)
2Nora YtterhusRennebu IL8111:42,05 (2-3)
3Guro Mikkelsen StokkeTynset IF8012:34,57 (2-5)
4Julie OlssonTynset IF8412:39,66 (4-2)
5Kine Maria Lund-Vang BakosgjeltenOs IL8215:03,18 (4-4)

G14

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Magnus Steien LøsethOrkdal IL9209:18,61 (1-0)
2Jørgen Landmark JohansenVingrom IL8810:23,27 (3-4)
3Lars Horten JordetVingelen IL8910:41,56 (3-3)
4Magnar RyttervollRøros IL8711:16,77 (3-4)
5Iver Fjerdingen MoanRøros IL9511:29,44 (1-3)
6Mathias LedangAlvdal IL9111:44,35 (2-3)
7Markus Heggstad GravenVingelen IL9412:13,74 (2-2)
8Vegard Bringel Tamnes KjøsenRøros IL9314:52,57 (2-5)

J14

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Ida HøsøienTynset IF9810:56,63 (1-2)
2Oddrun Hjelmeset KirkeeideMarkane IL10210:59,23 (1-2)
3Silje NerliValldal IL10111:03,13 (2-1)
4Elida FuglemValldal IL9911:43,27 (5-2)
5Hedda BekkenKvikne IL10313:44,67 (3-4)

G15

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Petter Solhaug SæterOs IL10817:24,45 (3-2)
2Oscar UvOrkdal IL11018:36,15 (2-3)
3Magnus Grann VingelenVingelen IL10720:17,67 (5-2)
4Magnus SmidesangVingrom IL10921:07,85 (2-3)

J15

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Eline Horten JordetVingelen IL11914:46,12 (1-1)
2Eline Mathea MyrenValldal IL11514:54,42 (1-1)
3Johanne Haugen Linderud Dombås IL11415:42,82 (1-1)
4Andrea VerdeniusVingelen IL11716:05,95 (4-1)
5Guro YtterhusRennebu IL11816:55,87 (4-3)
6Live Aa KlokkVingrom IL11616:58,73 (1-2)
7Malin Tobro RønningenVingelen IL11317:38,25 (4-1)

G16

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Syver Brøste NørstegårdDombås IL13116:09,32 (1-1)
2Emil Kastås-AsbøllOrkdal IL12316:31,71 (1-0)
3Sebastian Rød FeragenTynset IF13017:02,94 (3-1)
4Vetle Meli NarjordOs IL12917:13,92 (1-1)
5Thomas Venn FagerliOrkdal IL12518:23,86 (2-4)
6Sverre Prøsch-MoenRøros IL12818:47,07 (4-3)
7Vegard GregersenVingrom IL12419:08,95 (2-3)
8Esten Hansen-Møllerud HauenAlvdal IL12619:12,84 (1-3)
9Sebastian Flaterudhagen WistingMolde og Omegn IF12721:08,33 (2-1)
10Joakim Rugsveen GrindenTynset IF12222:02,57 (4-3)

J16

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Emma Tørhaug BrevadKvikne IL13814:34,23 (1-2)
2Silje Marie Frich UlheimDombås IL13714:45,73 (2-1)
3Ane-Marie Berget HarelandDombås IL13414:56,76 (2-4)
4Martine SagenByåsen Skiskytterlag14014:57,61 (1-0)
5Elise Solum BakkenSnåsa Skiskytterlag14215:09,80 (0-0)
6Mari BrennaDombås IL13915:46,13 (2-1)
7Emilie SchärerKvikne IL13616:45,14 (1-3)

M17

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Emil Hage StreitlienFolldal IF/ Team Toyota Slettum Bil19122:59,02 (0-2)
2Jakob HøsøienTynset IF/ Team Toyota Slettum Bil18623:05,4 00:06,42 (0-2)
3Brynjar ThorshaugAlvdal IL/ Team Toyota Slettum Bil19024:15,34 (1-3)
4Odin Høie VollumMjøsSki/ Team Woodcon18924:19,42 (0-2)
5Andreas Øyen TøraasenFolldal IF/ Team Toyota Slettum Bil18424:30,74 (2-2)
6Halvor KonowRøros IL/ Team Toyota Slettum Bil18525:50,25 (2-3)
7Bastian SkutbergsveenMjøsSki/ Team Toyota Slettum Bil18726:54,65 (2-3)
8Henrik LedangAlvdal IL/ Team Toyota Slettum Bil18830:04,27 (3-4)

K17

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Marte Holmen NilssenMjøsSki/ Team Toyota Slettum Bil17126:19,35 (5-0)

M18

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Sivert Raddum SkaugTretten Skiskytterlag/ Stryn vgs19624:21,85 (3-2)
2Asgeir EspelandTynset IF/ Team Toyota Slettum Bil19524:36,44 (1-3)
3Iver OwrenVingrom IL/ NTG-L19725:01,14 (1-3)

K18

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Synne OwrenVingrom IL/ NTG-L17720:03,03 (2-1)
2Maren BakkenOs IL/ NTG-L17521:14,13 (0-3)
3Marit ØsthusNor, IL/ NTG-L17621:47,82 (2-0)
4Vilde BørsethBjerke IL Ski/ NTG-L17823:01,93 (1-2)

M19

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Kristoffer Tordhol SverdrupDombås IL/ NTG-L20422:01,84 (1-3)
2Mathias Indrelid HaugenØstre Toten Skilag/ NTG-L20822:24,92 (0-2)
3Simon Hjelmeset KirkeeideMarkane IL20322:27,15 (3-2)
4Markus NilsenVingrom IL/ NTG-L20722:29,11 (1-0)
5Martin AlfheimBossmo & Ytteren IL/ NTG-L20022:39,22 (0-2)
6Ørjan MosengRøros IL/ NTG-L20522:41,67 (3-4)
7Peder StalengetTretten Skiskytterlag/ NTG-L20122:54,43 (1-2)
8Arnt Tomas SundliSokna IL20223:46,90 (0-0)
9Andreas Striger HalsetByåsen Skiskytterlag/ NTG-L20624:23,34 (1-3)
10Ludvig AmundsenTretten Skiskytterlag/ NTG-L20926:16,84 (3-1)

K19

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Signe HofstadRøros IL18124:18,56 (2-4)

M20-21

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Jo Brøste NørstegårdDombås IL/ TEAM HUGAAS16328:14,01 (0-1)

K20-21

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Guri SandvoldTynset IF/ Team Toyota Slettum Bil16628:17,65 (2-3)
2Andrine GreenStiklestad IL16730:58,73 (0-3)