Se hvem som sto øverst på pallen etter Dombåsrennet i dag

Dombåsrennet fortsatte i dag med normalen. Det ble medaljedryss på flere av våre lokale utøvere i Dombås IL.
New Articles

G11

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Åsmund BekkenKvikne IL18212:01,02 (2-0)
2Simen FaldetFolldal IF17713:07,06 (2-4)
3Emil OlssonTynset IF18013:20,04 (1-3)
4Marius Bjorli BjølverudDombås IL17914:41,16 (3-3)
5Emil MeåsKvikne IL17515:03,07 (4-3)
6Arnt BakkOppdal IL18115:27,57 (4-3)
7Kristian Stuedal StavheimDombås IL17616:21,910 (5-5)

J11

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Martine Alexandra Frich UlheimDombås IL18512:06,63 (1-2)
2Ida Joanne OldertrøenTynset IF18615:40,28 (4-4)

G12

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Tord Mathias BergetDombås IL19108:52,60 (0-0)
2Heine FuglemValldal IL19210:05,71 (0-1)
3Olve RønningKvikne IL19510:42,91 (0-1)
4Rein ArnekleivDombås IL19811:04,94 (4-0)
5Ole Einar Nøkleby BrendryenFolldal IF19611:08,83 (1-2)
6Jon Storhaug-EideVingelen IL19411:35,82 (0-2)
7Caspar StaiKvikne IL19712:36,55 (4-1)
8Magne Flaa NordistuenVingelen IL19012:37,02 (0-2)
9Emil HusomFolldal IF19912:38,53 (2-1)

J12

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Synne Kvittuum NytrøenTynset IF20111:06,31 (1-0)
2Thyra RamsemRennebu IL20511:26,42 (1-1)
3Stine HårstadRennebu IL20213:13,77 (3-4)
4Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL20013:25,85 (3-2)
5Marit Sollid NordvangVingelen IL20414:04,17 (5-2)

G13

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Simen Hansæl-NergaardKvikne IL20916:07,55 (2-3)
2Jonas Uv VærnesRennebu IL20717:01,33 (3-0)
3Ola BrennaDombås IL21018:04,44 (2-2)
4Bjørnar Tobro RønningenVingelen IL20818:06,87 (2-5)
5Kasper SvaeVingelen IL21118:25,06 (4-2)
6Magnus Tørhaug BrevadKvikne IL21318:38,66 (3-3)
7Johannes Bjorli BjølverudDombås IL21219:56,38 (4-4)

J13

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Guro Mikkelsen StokkeTynset IF22117:34,55 (1-4)
2Ane Byvold GrønlienVingrom IL21617:59,64 (2-2)
3Maja Tørhaug BrevadKvikne IL22018:15,76 (3-3)
4Sunniva Raddum SkaugTretten Skiskytterlag21920:05,16 (3-3)
5Julie OlssonTynset IF21720:16,47 (4-3)
6Marie OwrenVingrom IL21821:35,75 (3-2)

G14

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Lars Horten JordetVingelen IL22616:12,15 (3-2)
2Magnar RyttervollRøros IL23017:25,76 (4-2)
3Iver Fjerdingen MoanRøros IL22418:16,36 (4-2)
4Mathias LedangAlvdal IL22918:52,94 (3-1)
5Vegard Bringel Tamnes KjøsenRøros IL22820:17,57 (3-4)
6Eivind Inderberg LangoddenAlvdal IL22520:33,37 (3-4)

J14

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Ida HøsøienTynset IF23516:14,42 (1-1)
2Elida FuglemValldal IL23416:33,94 (2-2)
3Silje NerliValldal IL23717:41,03 (0-3)
4Hedda BekkenKvikne IL23621:19,99 (4-5)

G15

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Petter Solhaug SæterOs IL24125:52,66 (2-4)
2Magnus Grann VingelenVingelen IL/ Team Toyota Slettum Bil24028:16,95 (3-2)

J15

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Eline Horten JordetVingelen IL24422:40,74 (2-2)
2Andrea VerdeniusVingelen IL24322:54,36 (3-3)
3Johanne Haugen LinderudDombås IL24723:53,41 (1-0)
4Eline Mathea MyrenValldal IL24625:12,18 (4-4)
5Oda Byvold GrønlienVingrom IL24525:56,87 (4-3)
6Malin Tobro RønningenVingelen IL24826:23,36 (3-3)

G16

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Syver Brøste NørstegårdDombås IL25223:39,23 (2-1)
2Vetle Meli NarjordOs IL25124:41,94 (4-0)
3Joakim Rugsveen GrindenTynset IF25525:16,73 (1-2)
4Sverre Prøsch MoenRøros IL25625:32,05 (3-2)
5Sebastian Rød FeragenTynset IF25326:21,26 (4-2)
6Esten Hansen-Møllerud HauenAlvdal IL25428:20,67 (5-2)

J16

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Ane-Marie Berget HarelandDombås IL26021:37,76 (3-3)
2Silje Marie Frich UlheimDombås IL26422:28,44 (3-1)
3Emma Tørhaug BrevadKvikne IL26323:19,67 (4-3)
4Emilie SchärerKvikne IL26124:22,34 (3-1)
5Mari BrennaDombås IL26224:37,45 (4-1)
6Elise Solum BakkenSnåsa Skiskytterlag25925:39,74 (2-2)

M17

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Emil Hage StreitlienFolldal IF/ Team Toyota Slettum Bil31640:59,16 (0-2-2-2)
2Andreas Øyen TøraasenFolldal IF/ Team Toyota Slettum Bil31142:54,27 (2-2-1-2)
3Jakob HøsøienTynset IF/ Team Toyota Slettum Bil30943:05,17 (0-3-3-1)
4Mattias StakkelandKnaben og Fjotland IL/ NTG-L31843:19,75 (0-3-1-1)
5Brynjar ThorshaugAlvdal IL/ Team Toyota Slettum Bil31045:06,29 (1-3-1-4)
6Halvor KonowRøros IL/ Team Toyota Slettum Bil31947:47,910 (3-2-2-3)
7Tor Erling Pommeresche AasprangTingvoll IL32049:14,37 (3-2-0-2)
8Sondre Løkke HagenTingvoll IL31251:04,112 (2-2-4-4)
9Jacob VerdeniusVingelen IL30851:16,417 (5-4-4-4)

K17

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Anna LaubeTyskland28634:15,51 (0-0-1-0)
2Amalie StorlienMjøsSki/ Team Toyota Slettum Bil28842:55,07 (1-1-3-2)
3Lena RingnTyskland28944:22,412 (5-2-4-1)
4Ingrid TaarudVingrom IL/ NTG-L28745:04,610 (1-2-4-3)
5Marte Holmen NilssenMjøsSki/ Team Toyota Slettum Bil29045:44,99 (4-0-5-0)
6Ragni KristiansenTrondhjems Skiskyttere/ NTG-L29146:53,25 (0-0-4-1)
7Gina Lagmandsveen HjemliMjøsSki/ Team Toyota Slettum Bil28547:06,413 (4-1-5-3)

M18

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Morten Tørnblad SameienFet Skiklubb - Skiskyting/ NTG-L32441:06,55 (1-2-1-1)
2Håkon HalsethRennebu IL/ NTG-L32642:44,14 (2-1-1-0)
3Mads Huken MathiesenUllensaker Skiklubb/ NTG-L32743:01,97 (3-4-0-0)
4Amund Grann VingelenVingelen IL/ Team Toyota Slettum Bil32547:40,313 (2-3-4-4)

K18

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Synne OwrenVingrom IL/ NTG-L29835:01,34 (1-2-0-1)
2Marit ØsthusNor, IL/ NTG-L30136:06,62 (0-1-0-1)
3Saskia ScharfenbergTyskland29736:30,82 (0-1-0-1)
4Natalie KellerTyskland30237:07,75 (1-2-1-1)
5Johanna MertenTyskland29940:10,37 (2-1-1-3)
6Vilde BørsethBjerke IL Ski/ NTG-L29641:08,08 (2-3-1-2)
7Maren BakkenOs IL/ NTG-L29441:19,610 (1-2-4-3)

M19

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Peder StalengetTretten Skiskytterlag/ NTG-L34138:45,33 (2-0-0-1)
2Mathias Indrelid HaugenØstre Toten Skilag/ NTG-L33238:55,24 (1-2-1-0)
3Markus NilsenVingrom IL/ NTG-L33340:04,73 (1-0-0-2)
4Kristoffer Tordhol SverdrupDombås IL/ NTG-L33640:27,97 (0-3-2-2)
5Magnus Fjerdingen MoanRøros IL/ Team Toyota Slettum Bil33940:31,57 (3-2-0-2)
6Jørgen Solhaug SæterOs IL/ Team Toyota Slettum Bil34042:15,17 (1-2-2-2)
7Martin AlfheimBossmo & Ytteren IL/ NTG-L33143:11,39 (1-3-2-3)
8Ørjan MosengRøros IL/ NTG-L33543:52,612 (5-1-4-2)
9Arnt Tomas SundliSokna IL33046:34,99 (3-1-2-3)

K19

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Signe HofstadRøros IL30538:41,95 (1-2-0-2)
2Gina PuderbachTyskland30640:54,88 (2-2-2-2)

M20-21

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Håvard Kne GalåenRøros IL27744:54,75 (1-0-2-2)
2Martin Øyen TøraasenFolldal IF/ Team Toyota Slettum Bil27648:12,47 (1-2-1-3)
3Magnus HortenOs IL/ Team Toyota Slettum Bil27949:39,48 (2-2-2-2)
4Sivert BekkenKvikne IL/ Team Toyota Slettum Bil27850:29,98 (2-3-0-3)

K20-21

PlassNavnKlubbStart nr.TidTillegg
1Guri SandvoldTynset IF/ Team Toyota Slettum Bil28247:32,55 (0-3-0-2)