DC-4 Sabotørfelten, Orkla, Flå, Hølonda, Skaun og Trondhjems Skytterlag, 2. mars:

Mesterskap (48 skudd):

Grovfelt kl. 2-5, V55:

1. Odd Sverre Håkenstad, Lesja (5) 48/27

Mesterskap (48 skudd):

Grovfelt kl. 2-5, V55: 1. Odd Sverre Håkenstad, Lesja (5) 48/27, 2. Odd Gjeldnes, Skogn (3) 48/26, 3. Arne Magne Stenvold, Brekken/Aursund (V55) 48/24, 4. Tor Gaute Jøingsli, Lom og Skjåk (5) 47/29, 5. Hans Runar Kojedal, Røros (4) 47/29, 6. Ole Erik Thoresen, Hommelvik (5) 47/28, 7. Svein A. Budal, Budal (4) 47/26, 8. Per Erik Oldertrøen, Tynset (4) 47/24, 9. Kjell Johansen, Trondhjems (5) 47/23, 10. Idar Moen, Malmefjorden (5) 47/19,

Klassevis, Grovfelt:

Klasse 5: 1. Odd Sverre Håkenstad, Lesja 48/27, 2. Tor Gaute Jøingsli, Lom og Skjåk 47/29, 3. Ole Erik Thoresen, Hommelvik 47/28, 4. Kjell Johansen, Trondhjems 47/23, 5. Idar Moen, Malmefjorden 47/19, 6. Otte Hårstad, Rennebu 47/17, 7. Mikkel Voll Stokkli, Rennebu 46/29, 8. Knut Øien, Byneset 46/24, 9. Roar Saksvik, Orkla 46/22, 10. Åsmund Skårild, Heim/Hemne 46/18, 11. Johnny Gammelsæter Vågen, Nesjestranda og Skaala 46/17, 12. Peder Bakken, Budal 46/17, 13. Håvard M. Ellefsen, Byneset 45/20, 14. Roger Nilsen, Tynset 44/29, 15. Edvin Aamot, Orkla 44/28, 16. Mads Lysevold, Singsås 44/21, 17. Lars Kirkholt, Rindal 44/20, 18. Lars Petter Ven, Heim/Hemne 44/20, 19. Ola Vinsnesbakk, Innset 44/14, 20. Arnfinn Berdal, Rindal 44/14, 21. Esten Skårild, Heim/Hemne 43/23, 22. Bård Haugros, Byneset 43/20, 23. Jan Nilsen, Tynset 42/20, 24. Ola Mogstad Strand, Øvre Surnadal 42/20, 25. Anita Jære, Rennebu 37/15

Klasse 4: 1. Hans Runar Kojedal, Røros 47/29, 2. Svein A. Budal, Budal 47/26, 3. Per Erik Oldertrøen, Tynset 47/24, 4. Bernt Ole Moen, Øvre Surnadal 47/12, 5. Torkil Berg, Trondhjems 46/25, 6. Geir Stenvold, Brekken/Aursund 45/28, 7. Terje Røstad, Soknedal 45/20, 8. Ragnar Landrø, Lensvik/Selven 44/25, 9. Kristoffer Kojedal, Røros 44/20, 10. Anders Kvarme, Trondhjems 44/18, 11. Alf Kristian Sterten, Lensvik/Selven 43/22, 12. Morten Island, Stjørdal 42/17, 13. Bjørn Arve Hansen, Heim/Hemne 42/16, 14. Stian Halland, Rennebu 42/14, 15. Jorun Øien Buseth, Singsås 41/24, 16. Jon Ivar Hansen, Heim/Hemne 41/24, 17. Alf Erik Bolme, Rindal 40/14, 18. Rolf Morten Berg, Hjelmen 40/5, 19. Arne Helgetun, Opdal og Midtbygden 39/13, 20. Arnt Inge Oddan, Heim/Hemne 39/12, 21. Emil Buvarp, Øvre Surnadal 39/12, 22. Anders Silset, Heim/Hemne 37/22, 23. Ivar Skjelstad, Skjelstadmark 37/16, 24. Ingrid Øyan, Singsås 36/18, 25. Lars Singsaas, Singsås 35/14, 26. Bernt Noodt, Nidaros 35/13, 27. Bernt Olaf Aune, Heim/Hemne 33/10, 28. Marte Aune Skårild, Heim/Hemne

32/8, 29. Åshild Solbrekken Flatla, Tingelstad 31/9

Klasse 3: 1. Odd Gjeldnes, Skogn 48/26, 2. Jo Kristian Bergum, Nidaros 45/17, 3. Hans J. Løkkesmo, Budal 44/24, 4. Magne Skårild, Heim/Hemne 43/20, 5. Tom Kr. Noodt, Nidaros 43/12, 6. Truls Buhagen, Hommelvik 42/19, 7. Eiliv Grostad, Geitanes 41/14, 8. Alf Strand, Øvre Surnadal 40/21, 9. Håvard Sneisen, Hommelvik 40/15, 10. Andrea Kirkevold, Røros 39/19, 11. Terje Buseth, Singsås 36/10, 12. Morten Grostad, Geitanes 35/12, 13. Joar Øyan, Singsås 33/9, 14. Jon Aasmyr, Rennebu 28/3, 15. Britt Holtan, Lensvik/Selven 22/9

Klasse 2: 1. Ulf Hendseth, Valsøyfjord 43/13, 2. Åge Sandnes, Glåmos 42/21, 3. Nils I. Bakken, Budal 42/17, 4. Ola Stenvold, Brekken/Aursund 41/18, 5. Emil Haugan, Mostadmark 40/13, 6. Terje Thoresen, Hommelvik 40/9, 7. Rolf Arne Motrøen, Øvre Rendal 39/18, 8. Kjell Otnes, Valsøyfjord 38/9, 9. Eirik Mogset, Rindal 38/6, 10. Karianne Lerheim Sildnes, Malmefjorden 37/18, 11. Tore Mogset, Rindal 37/10, 12. Gisle Kjøsnes, Tydal 36/18, 13. Ole Arne Røttum, Budal 31/8, 14. Knut Arne How, Budal 29/7, 15. Even Midtflå, Flå (Uttrøndelag) 22/7, 16. Atle Moen, Malmefjorden 18/6

Klasse 1: 1. John Einar Dalsegg, Øvre Surnadal 33/7

Klasse V55: 1. Arne Magne Stenvold, Brekken/Aursund 48/24, 2. Ivar Otto Husby, Trondhjems 46/22, 3. Jon G Hofstad, Skjelstadmark 46/14, 4. Hans Iver Kojedal, Røros 45/28, 5. Oddvar Dalen, Fåset 45/19, 6. Egil Wikan, Nora 43/23, 7. Einar Thoresen, Hommelvik 43/19, 8. Bjørn Trøite, Rennebu 42/13, 9. Øystein Antonsen, Orkla 41/20, 10. Idar Moseng, Nora 39/10, 11. Svein O. Østeraas, Hommelvik 35/11, 12. Hans Fostervoll, Klæbu 33/13, 13. Per A. Bakken, Flå (Uttrøndelag) 29/10

Klassevis, Finfelt:

Klasse Rekrutt: 1. Håkon Gammelsæter Tolaas, Nesjestranda og Skaala 37/12, 2. Sondre Saksvik, Orkla 31/11, 3. Ronja Sandnes, Glåmos 27/5, 4. Kari Røttum, Budal 22/7

Klasse Eldre rekrutt: 1. Lars Andreas Kirkholt, Rindal 47/36, 2. Anders Hjerkinn Helgetun, Opdal og Midtbygden 47/33, 3. Henrik Volden, Opdal og Midtbygden 45/35, 4. Margrete Dalsegg, Øvre Surnadal 45/25, 5. Ruben Sandnes, Glåmos 38/20, 6. Viktor Fivelstad Brudeli, Orkla 30/6, 7. Paul Joar Slettbakk, Opdal og Midtbygden 16/3

Klasse Junior: 1. Thomas Åsheim, Byneset 48/38, 2. Maren Høgholt, Lomundal 48/36, 3. Marius Kvarme, Trondhjems 48/22, 4. Vegar Forbord Grendal, Nidaros 47/34, 5. Hans Erling Øien, Byneset 47/32, 6. Ingeborg Rosøy, Heim/Hemne 47/31, 7. Joar Røttum, Budal 46/32, 8. Odin Røstum Stabell, Tolgen 45/21, 9. Erlend Oldertrøen, Tynset 42/20, 10. Bjørnar Sandnes, Glåmos 34/16, 11. Oddvar Olstøren, Lensvik/Selven 19/5

Klasse V65: 1. Eilif Kokkvoll, Brekken/Aursund 48/35, 2. Steinar Løseth, Rindal 47/32, 3. Kjell Haugen, Mostadmark 47/32, 4. Tore Refseth, Hommelvik 47/30, 5. Peder Amundsgård, Nesjestranda og Skaala 47/28, 6. Ottar Ysland, Orkla 45/24, 7. Bjørn Haugerud, Rennebu 44/32, 8. Sigbjørn Nystuen, Øvre Rendal 44/32, 9. Eivind Østbyhaug, Tydal 42/19, 10. Egil Magne Damli, Lensvik/Selven 39/17

Klasse V73: 1. Per Oldertrøen, Tynset 48/30, 2. Jon Oren, Surnadal 46/36, 3. John Megård, Byneset 46/33, 4. Halvor Berger, Bjørnen (Østerdal) 46/30, 5. Inge Skamfer, Rennebu 45/29, 6. Rolf Strand, Lensvik/Selven 45/27, 7. Ivar Tolaas, Nesjestranda og Skaala 45/21, 8. Kåre Petter Myklebust, Heim/Hemne 44/28, 9. Jakob Midttun, Hommelvik 40/24

Klasse AG3/HK416: 1. Ole Johan Aune, Brigade N. 39/15, 2. Asbjørn Asphol Aune, HV-12 Trøndelag 34/11